آراف نمسیس

نمسیس لاغری در واقع یک دستگاه رادیوفرکانسی می باشد که برای لاغری موضعی استفاده می شود و به علت غیر تهاجمی بودن این روش این روزها به شدت مورد توجه قرار گرفته است. مولکول های بدن قطب های مثبت و منفی دارند و بدون القای میدان اکتریکی یعنی زمانی که در حالت عادی قرار دارند، به صورت آزاد در جایگاه خود قرار می گیرند. با قرار دادن بدن در مقابل دستگاه نمسیس لاغری که نوعی ژنراتور رادیو فرکانسی بوده و در آن میدان الکتریکی متناوبی بین دو الکترود وجود دارد، تغییر قطب مثبت و منفی مولکول های بدن را شاهد هستیم به نحوی که 300 تا 500 هزار بار در ثانیه باعث تغییر قطب مثبت و منفی مولکول های بدن می شود. این فرآیند باعث جذب و دفع مولکول ها، چرخش مولکول ها و در نتیجه باعث اصطکاک ناشی از حرکت مولکول ها می شود که این اصطکاک مولکولی منجر به تولید سریع گرما به صورت یکنواخت در تمام زمان می شود. در آراف نمسیس گرمای اصطکاکی ناشی از حرکت مولکول ها، افزایش دمای پوست را در منطقه هیپودرم تا 40 الی 45 درجه سانتی گراد سبب می شوند و نهایت منجر به حل شدن چربی های می گردد. در آر اف نمسیس بیمار هم از رادیو فرکانسی و هم از رادیو فرکانسی ترکیبی با وکیوم بهره می برد. ترکیب رادیو فرکانسی با وکیوم با افزایش گردش خون، لیپولیز و افزایش جریان لنفاوی درمان لاغری را تسریع می کند و در درمان چاقی های موضعی یا همان سلولیت موثر است. آر اف نمسیس نوعی آر اف مونوپلار می باشد که همین مساله نقش مهمی در تفاوت این دستگاه با سایر دستگاه های مشابه ایجاد می کند. در آر اف مونوپلار که آر اف نمسیس نیز جزو این دسته می باشد، به علت قرار گرفتن هندپیس به عنوان قطب مثبت و پلیت به عنوان قطب منفی، عمق نفوذ بالاتر بوده و به مراتب نسبت به RF بای پولار که قطب مثبت و منفی بر روی یک هندپیس بوده و عمق نفوذ کمی درد موثرتر می باشد.در واقع رادیو فرکانسی مونوپلار در دستگاه نمسیس لاغری در هر ۳ لایه پوست قابلیت نفوذ دارد ولی آر اف مونوپلارفقط در حد اپیدرم نفوذ دارد.


ساکنین شرق آسیا اعتقاد دارند که بدن انسان دارای نیرو ویژه انرژی در حال اجرا است که این نیرو با نام QI شناخته می شود و شامل همه فعالیتهای ضروری زندگی از جمله روانی، احساسی، ذهنی و جنبه های زندگی می شود. سلامت شخص تحت تاثیر جریان QI در بدن می باشد. انرژی QI به صورت آزاد جریان پیدا می کند وقتی شما نقاط طب سنتی قشاری را لمس ، فشار یا نگه میدارید. دستگاه آر اف نمسیس برگرفته از طب سنتی شرقی می باشد که با استفاده از مکانیسم درمان آن ها به کمک بیماران می آید. آر اف نمسیس هم باعث لاغری و هم باعث لیفتینگ صورت و بدن می شود. آر اف نمسیس در مقایسه با روش های دیگر دارای نتایج سریع تر و قابل مشاهده تری برای تناسب اندام و کاهش وزن است که این دستگاه اثرات کاملا برتر نسبت به سایر دستگاه های مشابه گارانتی طلایی و خدمات بعد از فروش برتر ( ۱۰ سال ) را داراست. در آر اف نمسیس از طب سنتی شرقی استفاده شده است که اثرات سینرژیک RF + ماساژ ساکشن + طب سنتی شرقی ( کاهش زمان – تسریع اثرات ) در دستگاه نمسیس لاغری قابل توجه است. از جمله امکانات دستگاه آر اف نمسیس برای لاغری داشتن ۲ حالت برای سر و بدن ، ۴ پراب ( ۲ پراب تخصصی رادیو فرکانسی پرتوان)، با قدرت ۳۶۰ وات و ۲ پراب ترکیبی رادیو فرکانسی و وکیوم ساکشن ماساژ با عمق نفوذ بالا، 2سر جهت ساکشن با قدرت قابل تنظیم، 4هندپیس با ۷ سر با سایزهای مختلف ( دستگاه های مشابه توان قابل استفاده جهت بدن ندارد و فقط مخصوص صورت می باشد) می باشد. دستگاه آر اف نمسیس یک دستگاه پرتوان با انرژی و گرمای تولیدی بالا در عمق بافت لیز چربی می شود که این در این حالت کویتیشن که این امکان را ندارد می تواند با این دستگاه ترکیب شده و نتایج بی نظیری را برجا بگذارد.


از جمله کاربرد های آر اف نمسیس می توان به کاهش سایز و چربی های موضعی بدون جراحی و کاملا ایمن و بدون درد ، رفعسلولیت به صورت تک عضوی و یا در تمام نقاط بدن،رفع غبغب و فرم دهی بدن و رفع شلی و افتادگی بافت های مختلف بدن از جمله باسن و ران، سینه در خانمها اشاره کرد. در دستگاه آر اف نمسیس از سه روش به کاهش درد و اضطراب کمک می شود که به همین علت است که روش آر اف نمسیس به عنوان یک روش بدون درد شناخته می شود. در آر اف نمسیس به صورت مستقیم با کاهش فیبرهای عصبی اضطراب در بیمار کاهش می یابد. با افزایش جریان خون در ناحیه درمان توسط دستگاه آر اف نمسیس اکسیژن رسانی به سلول ها افزایش می یابد که موجب افزایش دفع مواد سمی و زاید و اسید لاکتیک در محل می گردد. در ناحیه درمان، حالت ارتجاعی رباط ها و ماهیچه های محل افزایش پیدا می کند که همین موضوع خود درد را کاهش می دهد. از آر اف نمسیس برای جوانسازی نیز استفاده می شود و شما با استفاده از این دستگاه در محل درمان خود نه تنها لاغری را تجربه خواهید کرد بلکه لیفتینگ پوست نیز انجام می شود که خود نکته ای قابل توجه است. با استفاده از آر اف نمسیس می توان سبب جوانسازی با ایجاد استحکام و قوام در کلاژن ها و الاستین موجود در پوست با نتایج طولانی مدت و بدون محدودیت در انواع پوست اعم از تن رنگ تیره یا سفید شد و درمان چروک های صورت به شکل طولاتی و ماندگار با این روش قابل درمان است. ترک های بدن که در اثر دوره های چاقی و یا لاغری به وجود می آید توسط دستگاه آر اف نمسیس برطرف می شود و درمان استریا و ترک های بدن که پس از بارداری به وجود می آیند نیز با این دستگاه امکان پذیر است و شما با استفاده از روش آر اف نمسیسنه تنها لاغری را تجربه می کنید بلکه پوست شما صاف نیز می شود.