پرسو تراپی

ماساژ لاغری یکی از بهترین روش ها برای لاغری می باشد که با پرسوتراپی شناخته می شود. به طور کلی همانطور که بسیاری از بیماری ها با انقباض عضله ها به وجود می آیند، چاقی نیز نوعی بیماری است که در بسیاری از شرایط به این دلایل به وجود می آید. چاقی یک مشکل و بیماری است و باید برای درمان آن تلاش گردد و در شرایطی که از انجام آن پرهیز شود، ممکن است بیماری های خطرناکی را در پی داشته باشد. پرسوتراپی با ماساژ معمولی تا حدود زیادی تفاوت دارد، هدف از این ماساژ در واقع تناسب اندام و درمان چاقی می باشد. در برخی شرایط ممکن است چربی های انباشته در برخی نقاط بدن با ورزش و رژیم از بین نمی روند که در اینگونه شرایط به درمانی غیر از لاغری و ورزش نیاز است که پرسوتراپی می تواند یک گزینه مناسب باشد. پرسوتراپی به کمک افرادی می آید که پس از لاغری به شدت دچار شل شدن و افتادگی عضلات شده اند و با هر نوع ورزش و اصلاح رژیم تغذیه ای خود نتوانسته اند این مشکل را برطرف سازند.

دقت کنید که لاغری خواسته بانوان و حتی آقایان بسیار زیادی می باشد چرا که تناسب اندام نه تنها در جذابیت افراد تاثیرگذار است بلکه در کاهش بسیاری از بیماری ها نیز موثر است. درست است که برای لاغری در این روزها روش های زیادی معرفی می گردد که در رده های تهاجمی و غیر تهاجمی قرار دارند اما کم خطر ترین و در واقع بی عارضه ترین این روش ها که جزو روش های غیر تهاجمی نیز به شمار می رود استفاده از پرسوتراپی می باشد. پرسوتراپی نه تنها به تناسب اندام و لاغری شما کمک می کند بلکه در برطرف کردن مشکلاتی نظیر سلولیت نیز تاثیرگذار است لذا کسانی که فکر می کنند برای این مشکل هیچ چاره ای وجود ندارد کاملا اشتباه می کنند بلکه می تواند به درمان کامل مشکلات پوستی که بر اثر چاقی برایشان به وجود آمده است کمک کند. این نوع از عمل زیبایی به تناسب اندام افراد کمک می کند اما اگر شما می خواهید که از این روش نتیجه بهتری بگیرید باید عادت های غذایی خود را اصلاح کنید و از یک رژیم غذایی موثر بهره بگیرید. مدت زمان انجام ماساژ برای افراد متفاوت، تفاوت دارد چرا که میزان تجمع چربی ها در بدن افراد نیز متفاوت است اما در کل بهتر است که پرسوتراپی به مدت ۲ تا ۳ بار در هفته صورت بگیرد و پیش از انجام آن باید حتما با یک پزشک متخصص مشورت شود و تعداد جلسات با توجه به نظر او انتخاب گردد. نتیجه کاملا بدون بازگشت می باشد اما اگر پس از ماساژ لاغری یا پرسوتراپی فرد عادات بد گذشته را تکرار کند هیچ تضمینی برای بازگشت آن وجود ندارد.

پرسوتراپی بانام طب فشاری نیز شناخته می شود و یک تکنیک درناژ لنفاوی مکانیزه می باشد که از مهم ترین مزیت های روش پرسوتراپی می توان به مقابله با تجمع آب در بافت ها اشاره کرد. به طور کلی اگر شما جزو افرادی باشید که برای تناسب اندام سال ها تلاش کرده باشید قطعا هم اکنون به دنبال روشی سریع برای نتیجه گیری هستید که در اینجا پرسوتراپی به عنوان یک روش بی خطر به کمک شما می آید و شما به راحتی می توانید وزن کم کنید. در پرسوتراپی بافت های موجود در بدن بیمار فشرده می شوند لذا از مهم ترین اهداف پرسوتراپی، کمک به بهبود گردش خون، سم زدایی بدن و تخلیه مایعات میان بافتی است. فشرده کردن بافت ها می تواند در لاغری و تناسب اندام موثر باشد چرا که پرسوتراپی برای لاغری،سلول های چربی موضعی و مقاوم به ورزش و رژیم را تحریک می کند و به این ترتیب این سلول ها شکسته و از سیستم لنف خارج می شود. عملکرد اصلی پرسوتراپی بر روی جابه جایی مولکول های چربی از بافت سلولیتی آن ها می باشد که سپس این مولکول های چربی به سمت لنف هدایت می شوند و در نهایت توسط غدد لنفاوی از بدن دفع می گردند. پرسوتراپی نه تنها سبب کاهش وزن می شود بلکه در کاهش سایز نیز تاثیر گذار است و شما می توانید این کاهش سایز را در نقاط مختلف بدن نظیر ران ،ساق، پا، بازوها، پهلوها و شکم استفاده کنید. پرسوتراپی برای رهایی از درد عضلانی و کاهش استرس و همچنین ریلکسیشن بدن نیز توصیه می شود و شما می توانید با استفاده از پرسوتراپی به درمان بسیاری از دردهای خود بپردازید و در جهت لاغری نیز به پیش روید. با بهره گیری از طب فشاری یا همان پرسوتراپی می توان آرامش روانی و جسمی را به بدن هدیه داد و افرادی که سال هاست برای دست یابی به یک هیکل ایده آل تلاش می کنند می توانند به راحتی از این روش بهره بگیرند و نه تنها در جهت لاغری به پیش روند بلکه لیفتینگ پوست نیز در آن ها انجام می گیرد. در برخی شرایط ممکن است احساس کنید که بدن شما کوفتگی بیش از حدی دارد و با استراحت و ماساژ توسط اعضای خانواده این خستگی از بدن شما خارج نمی شود، در این شرایط می توانید به انجام پرسوتراپی بپردازید و در اینجاست که می توانید تاثیرات بی نظیر این روش را مشاهده کنید. دقت کنید در درمان واریس نیز می توان از پرسوتراپی استفاده کرد. این روش کاملا غیر تهاجمی بوده و پس از انجام آن نیازی به دوران استراحت و نقاهت وجود ندارد و شما بدون انجام هیچ گونه جراحی می توانید به اندام ایده آل خود دست یابید.