میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن خط لب و رژ لب

میکروپیگمنتیشن خط لب

میکروپیگمنتیشن در حوزه لب را باید منقسم بر دو بخش دانست. یکی میکروپیگمنتیشن رژ لب و دیگری میکروپیگمنتیشن خط لب. در این مطلب به شرح میکروپیگمنتیشن خط لب خواهیم پرداخت. توصیه می‎کنیم برای آگاهی بهتر از تفاوت میان این دو روش زیبایی لب، حتماً از مطلب میکروپیگمنتیشن رژ لب نیز بازدید فرمایید.
در شرح میکروپیگمنتیشن خط لب باید گفت که کاربرد میکروپیگمنتیشن خط لب برای کسانی است که می‎خواهند یک خط لب دائمی داشته باشند. خط لب زمانی پیشنهاد می‎شود که شما تنها می‎خواهید خط لب خود را دائمی کنید و تمایلی به رنگ دهی به لب هایتان ندارید. میکروپیگمنتیشن خط لب به وسیله رنگ‎های طبیعی، خط دور لب را به صورت پررنگ ایجاد می‎کند. یک مزیت دائمی در انواع میکروپیگمنتیشن وجود دارد و آن هم صرفه جویی در وقت برای آرایش کردن است. ما این گفته را همینجا نیز تکرار می‎کنیم که میکروپیگمنتیشن خط لب، سبب کاهش زمان مورد نیاز برای آرایش می‎شود.
با تنوع رنگ های میکروپیگمنتیشن خط لب، محدودیتی در انتخاب رنگ وجود ندارد و این مزیتی بزرگ محسوب می شود.
تیرگی دور لب ها نیز با میکروپیگمنتیشن خط لب قابل رفع است. میکروپیگمنتیشن دیگر کاربردهایی دارد از جمله قرینه سازی لب ها، برجسته سازی و ... که در بخش نمونه کار ها قابل رویت است.

شما می‎توانید در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در حوزه میکروپیگمنتیشن خط لب، از طریق اطلاعات تماس موجود، از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.
میکروپیگمنتیشن رژ لب

همان طور که در سایر مقالات زیبایی به آن اشاره کردیم، میکروپیگمنتیشن لب دو دسته است. یکی میکروپیگمنتیشن رژلب و یکی میکروپیگمنتیشن خط لب. برای آشنایی بهتر با این فرایندهای میکروپیگمنتیشن و درک تفاوت میان میکروپیگمنتیشن رژ لب و میکروپیگمنتیشن خط لب، دیگر مقالات زیبایی در این باره را مورد مطالعه قرار دهید.
در میکروپیگمنتیشن لب، شما می‎توانید به صورت دائمی به لب هایتان فرم دلخواهتان را بدهید؛ آن ها را بزرگ تر، حجیم‎تر، پر رنگ تر و جذاب تر کنید. رژ لب بیشتر مناسب افرادی است که لب‎های کوچک یا نامتقارنی دارند و تمایل دارند رنگ یا فرم لب خود را تغییر دهند. با میکروپیگمنتیشن رژ لب می توان در حجیم سازی لب ها اقداماتی را انجام داد. با میکروپیگمنتیشن رژ لب امکان تغییر یک تا دو سایز لب ها وجود دارد که بسته به شرایط خاص هر فرد، این مقدار می تواند متفاوت باشد.
رنگ های مورد استفاده در میکروپیگمنتیشن رژ لب رنگ های طبیعی است و رنگ های مطب دکتر نرسیس از مرغوب ترین رنگ های استاندارد در بازار تهیه شده اند. این مطب از مواد مصرفی درجه یک استفاده می‎کند، ابزار همواره در حالت بهداشتی و استریل هستند و از متخصصین حرفه ای دوره دیده بهره می‎برد.
شما می‎توانید در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر راجع به میکروپیگمنتیشن رژ لب، از طریق اطلاعات تماس موجود، از مشاوره کارشناسان این مطب زیبایی بهره مند شوید.