تاتو

کمتر کسی را می توان دید که با تتو آشنا نباشد. تتو یکی از روش‎های ایجاد نقش روی بدن است که به وسیله فرو رفتن جوهر با سوزن به لایه های زیرین پوست، طرح مورد نظر ایجاد می شود. ایجاد نقش روی بدن سابقه ای طولانی در تاریخ بشر دارد و اکنون نیز این مورد ادامه دارد. تتو مورد استفاده بانوان و آقایان است. از تتو تحت عنوان خالکوبی نیز یاد می شود اما به نظر می رسد واژه خالکوبی بار منفی با خود به همراه دارد.
تتو باید در محیط بهداشتی، با لوازم استاندارد استریل و توسط افراد مجرب انجام شود. تتو با توجه به این که در ذات خود درد، خونریزی و التهاب را دارد، اگر با شرایط مذکور انجام نشود می‎تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد.
تتو یک روش آرایش دائمی است که با آن می توان علاقه به طرح نقش بسته یا وابستگی به گروه یا اعتقادی خاص را نشان داد. تتو امروزه در بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران دیده می شود. البته نباید از جنبه های درمانی و اصلاحی تتو نیز غافل شد.
تتو لب، تتو ابرو و تتو خط چشم، بین بانوان بسیار رایج است. تتو می‎تواند روی قسمت های مختلف بدن انجام شود. تتو بازو هم یکی از تتو های محبوب محسوب می شود. تتو در این مطب به شکل اصولی و با کاربست بهترین مواد اولیه و ابزار به روز و توسط افراد با تجربه انجام می شود.

شما می توانید در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه کار، از طریق اطلاعات تماس موجود، از مشاوره رایگان کارشناسان این مطب بهره مند شوید.