مقاله

چه کارهایی باید پس از میکروندلینگ انجام ندهیم!

میکرونیدلینگ یکی از روش های بدون ضرر برای جوانسازی پوست شما می باشد که در سریع ترین زمان ممکن شما می توانید شاهد تاثیر آن باشید.

 

برای میکرونیدلینگباید هر ۴ یا ۶ هفته یک بار زمان بگذارید و آن را تمدید کنید و مدت زمان دقیق آن تنها به پوست شما بستگی دارد. ممکن است شما اولین بار باشد که میکرونیدلینگ را انجام می دهید و ندانید که پس از آن دقیقا چه اتفاقی برای پوستتان می افتد پس پیشنهاد ما به شما این است که با ما همراه باشید.

پس از انجام میکرونیدلینگ پوست شما دچار التهاب می شود و باید بدانید مدت زمان قرمزی پوست شما بسیار کم بوده و در حالت های خیلی وخیم تنها ۴۸ ساعت زمان می برد که آن هم به شدت کم رنگ می باشد اما در صورتی که دچار حساسیت بشوید ممکن است سرخی صورت شما چندین روز زمان ببرد. بنابراین پس از انجام میکرونیدلینگ حداقل ۴ ساعت با پوستتان تماس نداشته باشید و بگذارید تا کم کم به حالت عادی خود بازگردد. در مدت زمانی که پوست شما در مراحل اولیه درمان توسط میکرونیدلینگ قرار دارد باید بدانید که بهتر است از هیچ داروی ضد التهابی استفاده نکنید چرا که مصرف این دارو ها در پروسه میکرونیدلینگ می تواند سبب به تعویق افتادن زمان ترمیم بشود و پروسه طبیعی آن را مختل کند. یکی از موادغذایی که در طول درمان با میکروندلینگ پیشنهاد می شود خوردن آناناس تازه می باشد. یکی از اتفاق هایی که پس از میکرونیدلینگ ممکن است پیش بیاید شروع به لایه لایه شدن پوست می باشد. به هیچ عنوان این پوسته ها را نکنید و حتما از کرم های مرطوب کننده استفاده کتید. سعی کنید در طول درمان از انجام فرایند هایی که سبب عرق کردن شما می شود جلوگیری کنید چرا که در طول درمان منافذ شما باز می شود و ممکن است باعث آسیب شود.